Reklamy SEM!


Blog

KONCIMM NADOBRO

6. září 2010 v 21:24 | Anny

Ahojky holky, je mi tolito,ale s blogem koncim.Nemam na to vubec cas.Prislaskola, tak se musim ucit, mam pred sebou jeden rok, a chci to mit za sebou.Chic se dostat na nakou dobrou skolu, tak potrebuju co nejvice uceni.Pokud chcete nektery z vas Vam muzu dat na moje heslo a muzete mit muj blog.Dejte mi vedet nechavam va na rozmyslenou do 11.zari]septembra a kdyz ho chtit nebudete tak ho smazu dej mi vedet ahoj holky!

Oznam

12. srpna 2010 v 1:01 | Anny
maiet

Ahojky moc mě to mrzí, ale vidíte že tu nic nepřidávám vůnec nestíhám.Blog mi docela zabírá hodně času, protože musim schánět po inertnetu informace nějak to zpracvavát atd.Takže s blogem KONČÍM!Bude to zase na nějakou neurčitou dobu, takže až to budu zase chtít obnovit tak to naapíšu.Moje SB a moje ČLenSTVÁ! Nemažte si mě!!Děkuju a AHOJKY!!

Všimly ste si..?

5. srpna 2010 v 13:26 | Anny
oznamy

Ahojky.Jak vidíte nepřidávala sem teď poslední dobou vůbec nic.Nemám moc času,ale dneska to skusím napravit.Dneska večer tu budu ž do rána asi takže se na to podívám a skusim sem něco přidat!Ahojky :-))

Mrzí mě

27. července 2010 v 15:28 | Anny
Ahojky děcka,
Mrzí mě že sem ještě od tý doby co sem napsala, že tu budu tak sem ještě nic nepřidala.Čekám na obejdnaný desing od RBD-SLOVAKIA.Tak musíte chvilku vydržett!Děkuju mojim SB!Že si mě nechaly, a že navštěvujete můj blog pořád!Děkuju moc!

Zpětt!

23. července 2010 v 0:30 | Anny
n
Anahí - JE ZPĚT! Takže od dneška začínám zase!Bylo to nakrátko ale aspoň sem si odpočinula od BLOGU.Sledovala jsem to tu ale jak vidíte bez RBD to nevydržím.ROzhodla jsem se že to tu zase obnovím, ale bude to tu trošku zpomalovat.Nemám zase tolik času,ale bez RBD to jinak nejde!Budu tu i nebudu tam když tu něco nebude tak soRRY!Teď večer si to tady uspořádám co mám a nemám.Kontrola AFFS¨tu sem takhle nechala.Udělám seznam těch, ketrý se zapsali.Ten kdo by chtěl ještě z mojich AFFS se přihlásit dál být moje AFFKO stačí napsat!Já si vás přidám!Děkuju těm, kdo si mě nechal ta tu dobu Sbéčkom!Moc děkuju!!

KONEC...

13. července 2010 v 17:08 | Anny

AHojky Sbé a návštěvníci!


Chtěla jsem Vám říct že, s blogem končím samozdřejmě nebudu ho mazat!Když budu mít více času vrátím se k němu.Sbé teďkon má bejt KONTROLA tak to nechám takhle a až se vrátím kontrolu obnovim!MĚJTE SE KRÁSNĚ!

Ááách omluva!a POMOC!

11. července 2010 v 22:38 | Anny
n

Všem mým SB se omluvám, ale na IKONKY nemám čás.Kontrola AFF bude do 15.7.2010, ale bude to bez IKONEK, protože na IKONKY nemám čas chodím na koupáky na brigádu a na PC vůnec nejsme a ty IKONKY doocela trvaj.Hledám někoho kdo by mi pomohl s blogem!Potřebuju někoho kdo umí rozdcetníky kdo umí něco s grafiky a kdo umí hledat protě někdo kdo něco umí.Potom hledám někoho kdo by mi udělal na objednávku DESING.Scháním, píšu, ale neozývá se nikdo.Skusim ještě někoho, protože tento DESING je katastrofa a už mě to docela s*** :-D.Tak a stěma IKONKAMA promiňtě!PŘEZDÍVKU A BLOG A PROČ SEMNOU CHCETE BÁT SB PIŠTE FURT!Jen IKONKY nemusíte.

Koupánííčko :-)

10. července 2010 v 12:54 | Anny

AhoOjky soRry že sem včera nic nepřidávala, ale byla sem na NO NAME  UNÁS V CHOMUTOVĚ  prišla sem až ve 3 ráno :-D Ták dneska sem přidala jen Anahí photoshoot:-)a večer to všechno dodám co tu má být :-) Dneska totiž jdu na celý den na koupák tak tu nebudu.Tak se tu mějte hezky:-) Páá


Vaše Anahí :-*

IKONKY - PRE SB

8. července 2010 v 12:06 | Anny
rbd-slovakia

KONTROLA FFS!

8. července 2010 v 9:29 | Anny
d

Ahojky tak podlhom čase je tu kontrola Sbénok ;-) Tak prosím o moje SB keď chce jú byť moje SB_

Moje SB!

1.Blog

2.přezdívka

3.prečo chceš ostať mojou SB


Nové SB!

1.Blog

2.Přezdívka

3.a napiš že si nová SB (a bych sa vtom vyznala)


Kontrola od 7.7. do 15.7.


pište do komentárov+IKONKY JAKÝ CHCETE???

Omluva

6. července 2010 v 22:54 | Anny

Děcká, všetkým sa ospravedlnujem!Chcela by som aby ste mi prepáčily, pretože odo dněs sem SB_Len takto a inak.


Anahí Prosím vás prepíště si ma moje SB!a prepáčtě!


c

Oznam

6. července 2010 v 22:37 | Anny

Ahojky děcka,


Takže sem Vám chtěla říct, že budu mít novéj desing.Moje spoluadminka Niká (který strašně děkuju za spolupráci) napsala sem jí, že už jí nikam psát nebudu.Přece sou prázdniny tak jí nebudu otraovat.Vidim že se nevěnuje ani svýmu blogu natož, aby se věnovala mému.Takže sem požádala Nenu, jestli by mi nepomohla s blogem.Vím, jsou prázdniny ale Nena se blogu věnuje, takže sem jí požádala jestli by mi pomohla tak počkáme na  odpověď.Držte mi palce, protože Nena umí s blogem asi nejlíp jak vidim :-) Umí toho hodně a chtěla byh sní mít blog.Tak by sme to mohly udělat s mojim, když ona už má Bianku na svém.Nena si udělala FAN CLUB, takže nevím jestli mi odpoví Ano, protože má dost práce svým blogem a ještě stím druhým blogem.Tak uvidíme, a když ne ttak se nedá nic dělat!:-(Samozdřejmě Niká je u mě vítaná!!!!Vždycky!!!!Rozhodla sem udělat ještě kontrolu SB, protože chci udělat ikonky, tak Vám dám ještě vědět co a jak :-). Mějte seeee.

Poomoc :-D

6. července 2010 v 16:26 | Anny

Potřebuju od vás pomoc děcká :-D
Nevím jak se jmenuje nemůžu si vzpomenout písnička od Ninel Conde taková pomala hrála i na modní přehlídce :-DPotřebuju to v+dět strašně krísná písnička.Pomoc te mii pište mi prosím do komentářů!Děkujůůůůůůůů

PRodávám..

29. června 2010 v 8:38 | Anny
9
Ahoj!!Omlouvám se, že tu ic nepřidávám, ale teď jezdím po poutích a prodávám, takže teď doma nejsem vůbec...Tak zejtra tu už asi budu tak skusim něco přidat.AHooJky.

POzvánka od Dulce-Michelle

22. června 2010 v 12:51 | Anny
bb
OZNAM A POZVANIE:
NA CHAT RBD SK-CZ FANS SOBOTA 20:00
Ahoj Affs chcela by som ťa poprosiť a teda aj pozvať na chat slovenských a českých fanúšikov seriálu Rebeli a kapely RBD ,ktorý sa uskutoční už túto sobotu (26.6.2010) o 20:00 na RBD SK-CZ Official Fan Website: http://www.dulcemichelle.blog.cz/  a poprosiť o zverejnenie tejto informácie na tvojej webovej stránke,neber to ako reklamu,pretože to reklama ani nie je je to pozvánka,ide nám o to,aby prišlo čo najviac ľudí a čo najviac sa nás tam stretlo... Za pochopenie a akceptovanie tochto pozvania vopred ďakujem......
DUL-MICHELLE.

Ták už sem tu ZPĚT!

20. června 2010 v 20:50 | Anny

Ták ahOojky Děcka!

Konečně sem doma, od dneška se začnu zase věnovat blogu.Uvidím když zase nebudu stíhat, tak vám dám vědět. Teď přidám nějaké foto, a zejtra už tu bude všechno aspoň doúfám.Desing budu mít taky nový, ale nevim kdy, protože adminka blogu, která mi dělá desing, tak ta nemá čas a přes tento týden by mi ho měla nastavit.Tak jdu na o. :-) a NEZLOBTE SE!

Výlet ..

16. června 2010 v 18:58 | Anny
ikonka
Ahojky,

Zítra jedu na výlet ze školou, budu tam od zejtra až do neděle, ale chci Vám říct aby ste se nezlobily, protože sem Vám teď sem nic nepřidala vůbec nic nového, ale nemám čas :-( Ta škola mi dává, a chodím i ven často teď.Dneska se připravuji na en výlet.Skusim dát jestli vůbec něco novýho RBD bude tak Vám to sem vššechno dodám o příštím týdnu.Příští týden budu mít sna di novej dess.Tak uvidim.Děkuju zapochopení!SB-nestíhám kočky promiňte!!Bááy

Konečně sem zpět!

12. června 2010 v 15:19 | Anny
ss
Táák aHoooJ..!! Už sem zpěět!!! Taakže jdu na člááNky :-*

Potom OběěHnu AffííČka... :-* Jéé kooenčně sem zppět!

Prepáčtě :-(

9. června 2010 v 10:23 | Anny
f

 Ahojky.Prepáčtě, ale nejde mi PC.Oznam Vám rychle pišem zo školy, lebo sme na PC.Jinak Děkuju Niky za spoluppráci že mi sem přídáváš novinky.Moc ti ďakujém.Holky prepáčtě ale nemožem obíhat AFFS.Počítač neviem kedy budem mat sparveny, lae keď ho budem mat sppravený dám Vám vědět a oběhnu všechny AFFS.Dakujem  za pochopení.Ahoooj

Nebudu tady :-(

5. června 2010 v 11:10 | Anny
s

Ahojky :-) Táák denska tady nebudu, protože jedu do Kadaně na MAXI PES FÍKA :-) Jdeme s holkama se nějak zabavit.Takže dneska tu vůbec nebudu přijedu až ráno :-D Tak se nezlobte přes tejden to sem všechno dodám.Budu se snažit.Protože teď mám taky hodně moc učení, uklízení a všechno dohromady.Je tu u nás krásně tak se musíme trošku provětrat.Tak se nezlobte:-)Ahoojky

Fotka měsíce

28. května 2010 v 15:48 | Anny

Dulce María je fotka měsíce:

se

Mrzí mě to

26. května 2010 v 14:05 | Anny
1


Ahojky, Promiň te že sem nic nepřidala už 2 dny!Ale nemám na to čas tedkon jdu všechno napravit skusim sem přidat věci i ze včerejška:-) Jdu na to.Mám na to 2 hod.

AHojky

22. května 2010 v 13:55 | Anny
Ahoj zdravim holky!

Sorry, že sem nic včera nepřidala ale neměla sem čas.

Připravovala sem se celej den na Rytmuse :-D

Byla sem v Kadani, na Rytmuse na Liďáku.

Byla sem tam od 8 až do 4 rána :D:D

Tak se nedivte že ani dneska možná nic nepřidám skusim poprosit

Niku :-*

Děkuju za pochopení!Ahojky

ss

Feliz Cumpleanos!! NikáDulcé

20. května 2010 v 14:30 | Anny
ffeliiiz
Jéé tak moje ADMINKA má dneska narozeniny!!Tak všechno nejlepší Niky.Hodně zdraví, lásky, štěstí, peněz.Všechno nejlepší!!Nikoo!

Návštěvnost

17. května 2010 v 13:01 | Anny
Joj
Navstevnost za minuly tyden (10.5. 2010 - 16.5. 2010) je:
Pondeli: 36
Utery: 35
Streda: 52
Ctvrtek: 41
Patek: 43
Sobota: 46
Nedele: 54

Celkem: 307

Děkujuuu mocccc :-* :o*
 
 

Reklama